Njihuni me 10 personazhet shqipëtar më të ndjekur në INSTAGRAM – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Njihuni me 10 personazhet shqipëtar më të ndjekur në INSTAGRAM

Njihuni me 10  personazhet shqipëtar më të ndjekur në INSTAGRAM

Instagrami eshte rrjeti social me i perdorur i momentit dhe besoj se kjo gje do te vazhdoj derisa nje rrjet tjeter ta zevendesoj ate.Instagrami nuk perdoret vetem per te publikuar foto por kohet e fundit eshte bere edhe trendi i fundit i reklamave te bizneseve te ndryshme.Jeni kurioz te mesoni se kush jane 10 personazhet me te ndjekur shqiptare ? Le ti mesojme se bashku:

1-Enca Haxhia

2-Era Istrefi

3-Noizy

4-Luana Vjollca

5-Ledri Vula

6-Elvana Gjata

7-Marina Vjollca

8-Xhensila Myrtezaj

9-Dhurata Dora

10-Dafina Zeqiri

Duket se konkurenca eshte shume e forte pasi keta personazhe kane shume pak diference nga njeri tjetri.Te gjithe mbeten shume te pelqyer nga ne pavarsisht numrit te ndjekesve ne instagram.Te gjithe jane te sukseshem ne fushen e tyre artit.Ndaj nuk na ngelet gje tjeter vecse ti urojme suksese
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729