Ja si te keni VETULLA perfekte ne 5 minuta… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ja si te keni VETULLA perfekte ne 5 minuta…

Ja si te keni VETULLA perfekte ne 5 minuta…

Për rritjen e vetullave, çaji i gjelbër është i shkëlqyer. Vendosni një lugë gjelle me gjethe jeshile në një gotë me ujë dhe lëreni të vlojë për rreth 15 minuta. Hiqeni nga të nxehtit, mbulojeni me diçka dhe lëreni të ftohet. Merrni një shkop pambuku për veshë dhe lejoni që të përthithë ujin e vluar me çaj të gjelbër e më pas lyeni vetullën në drejtim të rritjes së qimeve. Aplikoni disa herë kështu dhe mos i shpëlani vetullat. Lëreni që të thahet vetvetiu në mënyrë natyrale. Kështu, stimuloni folikulat e qimeve dhe forconi rrënjët. Per me shume keshilla si te keni vetulla perfekte ne 5 minuta shihni VIDEON me poshte:
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729