Adelina Ismaili tregon sekretin e saj për buzë të bukura dhe joshëse… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Adelina Ismaili tregon sekretin e saj për buzë të bukura dhe joshëse…

Adelina Ismaili tregon sekretin e saj për buzë të bukura dhe joshëse…

Pas një pauze të gjatë nga shtatzënia dhe lindja e fëmijës së parë, Uliksit, Adelina Ismaili u rikthye në një koncert në Gjakovë dhe në shumë intervista televizive.Edhe pse tregon se jeta e saj ka ndryshuar krejtësisht tani, pasi i gjithë fokusi është tek i biri, Adelina Ismaili ruan të njëjtin trup dhe të njëjtin stil si më parë: brune, me buzët e lyera me buzëkuq të errët, e veshur me të errët.

Ndonëse njerëz aludojnë se ka ndërhyrë me mbushje për buzët, Adelina prej vitesh përdor një truk fare të thjeshtë, më i vjetri për t’i bërë buzët të duken shumë të plota dhe nuk del kurrë pa të.Është thjesht konturim shumë më sipër vijës natyrale të buzës, që e bën buzën të duket sa dyfishi i buzës në të vërtetë, siç dallohet në disa foto.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729