E papritur; Ish banorja e Big Brother bëhet NUSE dhe i mahnit të gjithe me pamjen/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

E papritur; Ish banorja e Big Brother bëhet NUSE dhe i mahnit të gjithe me pamjen/ foto

E papritur; Ish banorja e Big Brother bëhet NUSE dhe i mahnit të gjithe me pamjen/ foto

Ish banorja e Big Brother na ka surprizuar… Xheni e BB9 është shfaqur në një parukeri dhe është duke stiluar flokët. Në publikimin e saj Xheni ka vënë dhe një ikonë që tregon një nuse dhe krah saj një zemër.Për çfarë është duke u përgatitur ish banorja më e përfolur për momentin.??Ndërsa fansat e pyesin ajo ka pohuar se është surprizë dhe se ka në plan të tregojë ende.

Ky rikthim në shqipëri ka zgjatur më shumë seç pritej. Mos vallë ajo nuk e ka në plan të kthehet në Itali. Pasi u përfol për një lidhje dashurie të re me Olsin e Big Brtoher ata nuk u panë më së bashku. Nga ana tjetër ajo ka deklaruar se do të donte të rikthehej me Benardin.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729