‘Ske as turp as shije’: Ja cfarë shkruajnë mediat e huaja pë Bleonën – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

‘Ske as turp as shije’: Ja cfarë shkruajnë mediat e huaja pë Bleonën

‘Ske as turp as shije’: Ja cfarë shkruajnë mediat e huaja pë Bleonën

Prania e këngëtares shqiptare në ‘after party-n’ e organizuar nga Vanity Fair pas ndarjes së çmimeve Oskar ka çuditur mediat botërore.Beleona Qeretti i ka ushtuar një artikull turpërues dhe gazeta kroate “Jutarnji list”.‘Kjo zonjë nuk ka shije e as turp, aktoret u bënë gati për një festë elitare kur erdhi këngëtarja shqiptare dhe e la tërë shoqërinë pa fjalë’ ka qenë titulli i artikullit dedikuar Bleonës.

Më tej ajo ka vijuar se veshja e saj aspak e denjë ngjan me një ‘rrjetë peshkimi’.Mediat e huaj mbarë botërore nuk e kanë toleruar aspak këtë thyerje të kodit të veshjes së një eventi kaq të rëndësishëm botëror./Gazeta Express/
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729