Mesazhi i Miriamit për Albanin që i emocionoi të gjithë/ video – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Mesazhi i Miriamit për Albanin që i emocionoi të gjithë/ video

Mesazhi i Miriamit për Albanin që i emocionoi të gjithë/ video

Per Alban Skënderaj mund të themi pa frikë që është artisti i parë që solli një frymë të re në muzikën shqiptare. Kantautori i njohur ka vendosur të kremtojë 15 vitet e para të karrierës së tij në një koncert recital që mbushi plot e për plot Pallatin e Kongreseve në fundjavën që lamë pas. Por, rrugëtimi i suksesshëm i Albanit është i suksesshëm edhe gjysmës së tij më të mirë, Miriamit bashkëshortes, partneres, mikes dhe bashkëpunëtores më të mirë. E sigurisht që ajo nuk mund të mungonte në këtë event. E ngjitur në skenë, por kësaj here jo për të kënduar, Miriam ka emocionuar të gjithë me dedikiminm prekës për Albanin. Shikoni videon me poshte dhe me siguri do te emocionoheni:
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729