Doktor Flori do te fesonte ditëlindjen sot; Ja dhurata e Landit – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Doktor Flori do te fesonte ditëlindjen sot; Ja dhurata e Landit

Doktor Flori do te fesonte ditëlindjen sot; Ja dhurata e Landit

Vokalisti i grupit “West Side Family” Landi lajmëroi mbrëmjen e djeshme se për ditëlindjen e të ndjerit Dr.Flori kishin përgatitur një dhuratë.Gjatë ditës së sotme Landi e zbuloi dhuratën. Ai ka shkruar në rrjete sociale se do të jenë video të reja të cilat do të hidhen në kanalin në YouTube të ‘West Side Family’ të shkëputura nga koncerti i tyre. Dr. Flori ndërroi jetë disa vite më parë si pasojë e mbidozës së drogës. ‘Sot ne 28 Shkurt ne datelindjen dhe ne kujtim te Dr. Florit do te vendosim disa video te reja ne kanalin e youtube teWest Side Family te shkeputura nga koncerti yne. Urojme te te pelqej dhurata Flor’ -ka shkruar Landi ne foton e postuar ne instagramin e tij.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729