Brenda shtëpisë së Adelina Tahirit; Pamje nga apartamenti super luksoz… – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Brenda shtëpisë së Adelina Tahirit; Pamje nga apartamenti super luksoz…

Brenda shtëpisë së Adelina Tahirit; Pamje nga apartamenti super luksoz…

Disa dite me pare këngëtarja shumë e komentuar së fundmi për martesën me milionerin maqedonas dhe gjithashtu shtatezanine e saj , Adelina Tahiri bleu shtëpi të re të cilën e tregoi me anë të një postimi në Instagram. Shtepia dukej e madhe por akoma nuk kishim pare asgje deri me tani pasi detajet e shteoise se saj na lane pa mend. Gur te cmuar dhe shandane te medhenj jane detaje qe na tregojne se sa luksoze eshte shtepia e Adelines dhe bashkeshortit te saj. Ne na lane pa mend keto detaje dhe ju ftoj ti shikoni me poshte;
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729