Bora e parë në Tiranë: Ja si e shijuan Vipat/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Bora e parë në Tiranë: Ja si e shijuan Vipat/ foto

Bora e parë në Tiranë: Ja si e shijuan Vipat/ foto

E ndersa e shihnim motin neper telefona akoma na dukej e pabesueshme ajo shenja e bores qe thuhej se do te binte ne Tirane. Epo mesa dukej bora ishte shume afer nehs e nuk mbeti me i madh e vogel qe te pakten nuk i beri nje foto dhe e hodhi ne rrjetin e vet social facebook apo instagram. E keshtu e mesuam edhe me mire se po binte vertete bore (haha). Por ishin Vipat ata qe duket se i gezuan pamase bores se pare dhe te fundit ne Tirane per kete vit. Me poshte po ju tregojme se si e perjetuan boren ata ose te pakten cfare na treguan ne Instagram. Po ju si e perjetuat boren ne qytetin tuaj?!
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729