Bleona skandalizon me veshjen në ‘OSCAR’, tregon me shumë se cduhet/ foto – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Bleona skandalizon me veshjen në ‘OSCAR’, tregon me shumë se cduhet/ foto

Bleona skandalizon me veshjen në ‘OSCAR’, tregon me shumë se cduhet/ foto

Pas përfundimit të eventit më të rëndësishëm të ndarejs së çmimeve Oscar 2018, në tapetin e ku parakaluan vipat ku u organizua një ‘afterparty’ i organizuar nga Vanity Fair në Los Angeles. Ajo që la gojëhapur të gjithë ishte parakalimi i Bleona Qeretit, e cila dhe këtë herë zgjodhi të tërheqë vëmendje me një pamje tejet të ekzagjeruar.

Si askush tjetër Bleona guxoi të nxirrte më shumë ‘mish’ seç duhej në këtë event të rëndësishëm. Edhe këtë vit Bleona ka kaluar në tapetin e kuq teksa mbante veshur një rrjetë shkëlqyese. Dhe për të përfunduar Bleona ka skandalizuar  me ‘topin e flokëve’ dhe buzët e kuqe flakë. Mediat e huaja e kanë cilësuar ‘shokuese’ paraqitjen e Bleonës. Ajo ka shkelur kodin e veshjes së eventit./Gazeta Express/
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729