Ameli po shijon borën; Miriami poston foton e adhurueshme – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Ameli po shijon borën; Miriami poston foton e adhurueshme

Ameli po shijon borën; Miriami poston foton e adhurueshme

E kush nuk e shijoi kete boren qe erdhi si dhurate ne fund te dimrit per te na gezuar te gjithve. Këngëtarja Miriam Cani publikon shpesh momente të ëmbla me vogëlushen e saj Ameli.Këtë herë ajo ka treguar përmes një foto në rrjete sociale sesi Ameli po sheh dhe shijon borën. Krahas fotos me vogëlushen Ameli, Miriami ka shkruar “Borëbardha ime”. Gjithashtu shohim se vogëlushja Ameli i ngjan gjithnjë e më shumë mamasë së saj dhe eshte nje femije i bukur si drita.


 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729