Albërie Hadërgjonaj nuk njihet nga operacionet plastike, fotoja e fundit na la pa fjalë – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Albërie Hadërgjonaj nuk njihet nga operacionet plastike, fotoja e fundit na la pa fjalë

Albërie Hadërgjonaj nuk njihet nga operacionet plastike, fotoja e fundit na la pa fjalë

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë.Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re.Mjafton të shohim një foto të saj që të bie në sy bukuria dhe format e saj trupore.Albëria është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e ku jo rrallë herë di të shfaqet edhe me pamje provokative.

Por, kjo bukuri siç duket është e mbështetur në ndërhyrjet e saj kirurgjike. E kete ne e shhim jo vetem duke krahasuar Alberien me fotot e vjetra te saj por ajo sa vjen dhe e shton dozen e nderhyrjeve duke thene ketu se duket pak e ekzagjeruar. E se është e tillë e dëshmon fotografia iu sjellim më poshtë.

 
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729