Emocione te forta në koncertin e Alban Skënderaj: Ndodh propozimi për martese LIVE/ video – Keshilla Bukurie

Gjithçka për Femrat

Emocione te forta në koncertin e Alban Skënderaj: Ndodh propozimi për martese LIVE/ video

Emocione te forta në koncertin e Alban Skënderaj: Ndodh propozimi për martese LIVE/ video

Mbreme u mbajt koncerti recital i Alban Skenderaj qe pervec se ishte nje sukses i garantuar kishte sh shume supriza.Surpriza ishte kur djali i propozoi martesë vajzës në sytë e 2000 spektatorëve. Ti ke sytë me të cilat dua të shoh botën– ishin fjalët e tij duke prekur të gjithë të pranishmit dhe duke i bërë të shpërthejnë në duartrokitje. Djali u ul në gjunjë dhe i kërkoi të bëhej bashkëshortja e tij dhe Albani i ftoi të qëndronin në skenë për të dëgjuar e kërcyer sëbashku këngën Unë dhe Ti. Shikoni videon me poshte (video e realizuar nga revista who) momentin e propozimit qe nuk kishte si te ishte me romantik dhe nga ata propozime qe cdo vajze do e  enderronte.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/keshilla/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729